Startup Magazine

Artykuły

Movie Games stworzy grę przy współpracy z Discovery

Najnowsza gra, którą stworzy Movie Games, będzie pierwszą produkcją w historii spółki, tworzoną na licencji globalnego partnera. Na podstawie umowy zawartej z firmą Discovery Licensing INC. powstaje symulator ciężarówki połączony z grą typu survival. Premiera przewidziana jest na przełom 2018/2019.

Read More
Startupy w Pałacu: KOOPERACJA 

8 maja odbyło się wydarzenie w ramach projektu Startupy w Pałacu: KOOPERACJA, którego tematem przewodnim była współpraca korporacji ze startupami. W spotkaniu z Prezydentem RP Andrzejem Dudą uczestniczyli członkowie zarządów i kadra odpowiedzialna za obszar innowacji z ponad 30 firm prywatnych i spółek skarbu państwa oraz przedstawiciele 65 startupów. 

Read More
Pół tysiąca startupów z całego świata zgłosiło się do Startup Contest. Najlepsi z najlepszych zostaną wybrani podczas infoShare 2018 w Gdańsku

Blisko 500 startupów z całego świata zgłosiło się do Startup Contest, konkursu organizowanego co roku podczas konferencji infoShare w Gdańsku. Za nami pierwszy etap selekcji, a przed nami półfinały. 22.05 na Startup Stage 20 najlepszych firm zaprezentuje swoje rozwiązania i spróbuje przekonać jury, że są one warte nagrody głównej – 20 000 EUR. Dzień później, 23.05 poznamy zwycięzcę zmagań.

Read More
Startup MagazineComment