Startup Magazine

Artykuły

Straal - kompleksowe rozwiązania płatnicze

Niejeden z naszych czytelników korzysta z płatności internetowych, operacji kartami kredytowymi, dokonuje co miesiąc opłat abonamentowych czy subskrypcyjnych. Wielu z nich dokonujemy przy pomocy różnych narzędzi i dostawców usług. A gdyby tak wszystko łączył jeden? Taki jest Straal.

Read More
Firma Synology® Inc. ogłosiła udostępnienie wersji beta serwera VPN Plus Server

Firma Synology® Inc. ogłosiła  udostępnienie wersji beta serwera VPN Plus Server 1.3. Oznacza to wprowadzenie do oferty Synology Router zdalnego, niewymagającego klienta rozwiązania na komputery stacjonarne oraz możliwość generacji wyczerpujących raportów dotyczących ruchu sieciowego, umożliwiających administratorom IT kontrolowanie użycia każdej usługi VPN.

Read More
Startup MagazineComment
"Testowa drużyna" zdobyła tytuł Vatmanów i 150 000 zł w konkursie MiFinTech

Testowa drużyna zdobyła tytuł Vatmanów i 150 000 zł w konkursie MiFinTech organizowanym przez Ministerstwo Finansów, Krajową Administrację Skarbową oraz spółkę Aplikacje Krytyczne.

Read More
StethoMe – elektroniczny stetoskop do zastosowań domowych

Polsko-izraelski fundusz TDJ Pitango Ventures kwotą 1,5 miliona dolarów wsparł poznański start-up StethoMe, który tworzy technologię inteligentnego, elektronicznego stetoskopu.

Read More
Mobile Trends Conference 2018 - Spotkanie branży mobile po raz siódmy w Krakowie!

Dwa dni wypełnione prelekcjami, które zostaną wygłoszone przez najlepszych prelegentów z całej Polski, zagadnienia z obszaru marketingu, oprogramowania, projektowania i zarządzania zespołami w branży mobile, a to wszystko przekazane w sposób maksymalnie merytoryczny i wartościowy. Tyle i o wiele więcej czeka na Ciebie, jeśli 1 i 2 marca odwiedzisz Kraków podczas Mobile Trends Conference 2018

Read More
Startup MagazineComment
Szopi.pl zyska wsparcie Google w ramach Launchpad Accelerator

W maju pisałem o ciekawym startupie dostarczającym do domu zakupy ze aptek i sklepów, które nie oferują sprzedaży przez internet. Obecnie Szopi.pl, jako jedyna firma z Polski, została wybrana do dofinansowania przez googlwe w ramach Launchpad Accelerator.

Read More