Startup Magazine

Artykuły

Trzecia edycja Polish Tech Night - zgłoś swój startup

Maciej Lewczuk

Już 6 grudnia 2017 r. w Hallesches Haus odbędzie się trzecia edycja Polish Tech Night. Zgłoszenia na warsztaty przygotowujące do prezentacji i dające na nią szansę można składać do 17 listopada 2017 r.

Polish Tech Night

Organizatorami Polish Tech Night są BST Media Solutions, Polish Berlin Tech, SIBB e.V i SpeedUp Venture Capital Group. Dzięki tej inicjatywie startupy mają szansę zaprezentować się przed niemieckimi inwestorami, którzy są w stanie je wesprzeć nie tylko finansowo, ale także wiedzą z dziedzin związanych z prowadzeniem i rozwijaniem biznesu, a także zapewnić kontakty na całym świecie i rozpropagować to, co dana firma robi.

Na podbój Europy i Świata

Polska jest bardzo dobrym rynkiem dla powstających startupów. Jednakże ograniczenie swojego zasięgu jedynie do lokalnego rynku nie jest dobrym rozwiązaniem. Warto już na początku rozważać to, jak dany biznes ma pojawić się i działać na innych rynkach. Niestety dla wielu przedsiębiorców, każdy rynek zagraniczny charakteryzuje się innymi oczekiwaniami, warunkami działania, prawnymi i rynkowymi aspektami prowadzenia biznesu. Warto zapoznać się z nimi, a najlepiej czerpać tę wiedzę bezpośrednio od przedsiębiorców i doradców znających specyfikę danego kraju.

Na co mogą liczyć startupy?

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. W formularzu należy zdecydować się na formę szkolenia, która może obejmować tylko warsztaty, warsztaty + wycieczkę po Berlinie, warsztaty + prezentacje + wycieczkę po Berlinie.
Podkreślamy, że wszystko to jest darmowe. Warto skorzystać.

Źródło: polishtechnight, CorporateVideo