Startup Magazine

Artykuły

Made In Wrocław – targi i konferencja dotyczące start-upów.

intro.jpg

Maciej Lewczuk

Już za kilka dni odbędą się targi Made In Wrocław, podczas których zaprezentowane zostaną najciekawsze start-upy i wynalazki, które powstały we Wrocławiu.

Gdzie i kiedy odbędą się targi Made In Wrocław?

Targi Made In Wrocław odbędą się we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia już 14 grudnia 2017 roku. Impreza oficjalnie zacznie się o godzinie 11:00 a planowane zakończenie o 17:30.

Ile kosztuje wstęp i jak zdobyć wejściówki?

Na targi najlepiej zarejestrować się przez stronę internetową udostępnioną przez organizatorów. Warto zrobić to jak najwcześniej, gdyż dzięki temu każdy weźmie udział w losowaniu ciekawych nagród, a także kuponów uprawniających do korzystania z dostępnych podczas targów stoisk z gastronomią. Warto podkreślić, że wstęp na targi jest wolny, zarówno w przypadku rejestracji przez formularz, jak i na miejscu w dniu targów.

Prelegenci

Made In Wroclaw Prelegenci.png

Podczas targów będą miały miejsce prelekcje i panele dyskusyjne. Jednym z tematów będzie poszukiwanie polskiego „jednorożca”, czyli takiej firmy, która zyska wycenę na poziomie miliarda dolarów. Panel poprowadzi Roman Młodkowski, a udział wezmą Andrzej Przybyło z AB S.A., Piotr Dytko z KGHM Cuprum, Radek Tadajewski z 303 Ventures i inni. Prelegentami na targach będą między innymi Grzegorz Dzik z Impel S.A., Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, Paweł Marchewka z Techlandu, Michał Sadowski z Brand24, Paweł Tkaczyk z agencji Midea i wiele innych osób.

Konferencja - bilety i plan

Przypominamy, że targi można odwiedzić za darmo, ale udział w konferencji jest płatny, a cena wejściówki to 49 zł. Prócz możliwości posłuchania rozmów i prelekcji, bilet obejmuje udział w lunchu i voucher o wartości 20 zł na przejazd Vozillą, czyli miejskimi samochodami elektrycznymi.  Warto zapoznać się ze szczegółowym planem konferencji.

Źródło: Wroclaw.pl