Startup Magazine

Artykuły

Konkurs ABSL Strat-Up Challenge

Maciej Lewczuk

ABSL, czyli Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych, organizuje konkurs ABSL Strat-Up Challenge. Warto brać w nim udział, bo zwycięski startup będzie mógł zaprezentować się 16 czerwca na Polish Tech Day w Google Campus w Londynie.

Polish Tech Day w Google Campus w Londynie

Postały Jeszcze tylko 42 dni do imprezy Polish Tech Day w Google Campus w Londynie, na której zaprezentowane zostaną nowe osiągnięcia technologiczne. Mogą one zainteresować potencjalnych partnerów biznesowych z Wielkiej Brytanii, którzy mogą poczynić inwestycje w naszym kraju

Konkurs ABSL Strat-Up Challenge

Konkurs ABSL Strat-Up Challenge organizowany jest przez Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych, a jego półfinały odbędą się w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. W każdym z tych miejsc zostanie wybrany jeden startup, a cała siódemka przedstawi swoje pomysły przed przedstawicielami największych firm oferujących nowoczesne usługi dla biznesu oraz gościem specjalnym, byłym premierem Wielkiej Brytanii, Davidem Cameronem. Ostateczne rozstrzygnięcie zapadnie podczas 8 Konferencji ABSL w Łodzi.

Zwycięzca konkursu otrzyma możliwość zaprezentowania swojej firmy i rozwiązań technologicznych na imprezie Polish Tech Day w Google Campus w Londynie, gdzie będzie wielu przedstawicieli brytyjskich venture capital i inkubatorów przedsiębiorczości. Dzięki temu będzie miał szansę na pozyskanie partnerów biznesowych, którzy wspomogą biznes na różnych polach – od wsparcia kapitałowego, poprzez PR, współpracę, etc. Pozyskanie ich pozwoli na szybszy rozwój firmy, zrealizowanie przedstawionych pomysłów, a także zaprezentowanie ich na arenie międzynarodowej.

Grafika: absl.pl