Startup Magazine

Artykuły

NETIA – konkurs na innowacyjny produkt ICT

Maciej Lewczuk

Młodzi przedsiębiorcy, którzy tworzą lub stworzyli startup i opracowują, mają w planach lub wprowadzają właśnie na rynek nowy produkt z obszaru ICT, mogą spróbować swoich sił w konkursie, który właśnie ogłosiła NETIA.

Konkurs NETIA

Konkursy dla start-upów i firm z sektorów Big Data, digital marketing, IT, WIFI i cloud dla klientów biznesowych pojawiają się coraz częściej. Ich sponsorami są coraz większe i coraz bardziej rozpoznawalne firmy. Tym razem ogłosiła konkurs firma NETIA, znany, ogólnopolski operator internetowy i telefoniczny. Nagrodą w tym konkursie ma być opracowanie pod egidą partnerów operatora produktu, który zostanie wprowadzony do oferty przedstawianej klientom NETII. Warto pamiętać, że czas na zgłoszenie się do konkursu upłynie w dniu 15 sierpnia 2017 roku.

Kto może wziąć udział w konkursie?

NETIA zadaje dwa proste pytania:

Czy Twoja firma posiada innowacyjne produkty z obszaru IT, telekomunikacji, big data, marketingu mobilnego z wykorzystaniem WIFI, chmury obliczeniowej lub inne ciekawe rozwiązania z obszarów komplementarnych dla Klientów biznesowych?
Czy Twoja firma jest zainteresowana wdrożeniem projektów wspólnie z Netią, wykorzystując Twoje świetne rozwiązanie oraz potencjał marki i siłę kanałów komunikacyjnych Netii?

Jeśli możesz odpowiedzieć twierdząco na obydwa, to masz otwartą drogę do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy wejść na stronę NETII i wysłać zgłoszenie na adres poczty elektronicznej operatora: konkurs.ICT@netia.pl, w którym trzeba dołączyć wypełniony formularz zgłoszenia.

Dodatkowo warto zapoznać się z regulaminem konkursu.

Gdy tylko będziemy wiedzieli coś więcej o uczestnikach i poszczególnych projektach biorących udział w konkursie, to nie omieszkamy zamieścić tej informacji na stronie StartUpMag.pl.

Źródło: biznes.netia