Startup Magazine

Artykuły

Warsztaty MedTrends StartUP! dedykowane przedsiębiorcom i twórcom startupów

Zapraszamy do udziału w całodniowych warsztatach - MedTrends StartUP! dedykowanych przedsiębiorcom i twórcom startupów m.in. z zakresu medycyny i lifescience, które odbędą się w ramach IV konferencji MedTrends 2018 w Zabrzu, w dniu 24 maja 2018 r. W programie spotkania planowano prelekcje ekspertów, doświadczonych praktyków oraz warsztaty i case study.

Rejestracja: http://rejestracja.medtrends.pl/

20170517_171509.jpg

 

Natomiast 23 maja 2018r. odbędzie się IV edycja konkursu dla startupów medycznych – MedTrends TOP TRENDS, gdzie młodzi przedsiębiorcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów, zasięgnięcia rady ekspertów oraz zapoczątkowania współpracy z najważniejszymi ośrodkami medycznymi w Polsce. Zgłoszenia http://medtrends.pl/toptrends-konkurs-na-najlepszy-startup/regulamin-konkursu/

W dniu 23 maja 2018r. również odbędzie się IV międzynarodowa konferencja „MedTrends 2018 – Europejskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia”. Jest to forum, w którym udział wezmą czołowi eksperci m.in. z dziedziny onkologii, neurologii, kardiologii, genomiki mające na celu wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami sektora nauki, medycyny, nowych technologii i rozwiązań telemedycznych oraz świata biznesu z Polski i innych krajów europejskich na temat wdrażania i kierunków rozwoju nowoczesnych rozwiązań w medycynie, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi e-Zdrowia, medycyny personalizowanej, e-edukacji. Wiele miejsca w tegorocznym programie poświęcone będzie  wykorzystaniu sztucznej inteligencji i machine learning w edukacji, diagnostyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, także w kontekście nowych wyzwań i oczekiwań w polskim systemie ochrony zdrowia.

Rejestracja: http://rejestracja.medtrends.pl/

Więcej informacji dostępnych na stronie www.medtrends.pl.

Startup MagazineComment