Startup Magazine

Artykuły

Evryplace w polskim finale ABSL Start-Up Challenge

Intro.jpg

Maciej Lewczuk

Evryplace, system pozwalający na prowadzenie prezentacji i szkoleń w wirtualnej rzeczywistości weźmie udział w polskim finale konkursu ABSL Start-Up Challenge.

Evryplace

Evryplace, to wrocławski start-up, którego celem jest zapewnienie klientom możliwości łatwego przygotowania i przeprowadzenia prezentacji lub szkoleń w wirtualnej rzeczywistości. Ta dziedzina  jest obecnie w centrum zainteresowania zarówno klientów indywidualnych, jak i wielkich korporacji. Powstają coraz to ciekawsze systemy i gry wykorzystujące VR. Prócz gier można także wirtualnie zwiedzić muzea, najpiękniejsze miejsca na świecie, a także wziąć udział w widowiskach takich jak przedstawienia teatralne, operowe, a nawet wydarzenia sportowe. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach zastosowania systemu Evryplace, warto zajrzeć pod ten adres.

ABSL Start-Up Challenge

Evryplace zakwalifikowało się do polskiego finału konkursu ABSL Start-Up Challenge. Nagrodą dla laureatów ABSL Start-Up Challenge jest zaproszenie na Polish Tech Day, odbywający się w ramach London Tech Week 2018. Jest to jedno z największych zagranicznych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, w którym biorą udział przedstawiciele największych światowych firm oraz inwestorzy. ABSL Start-Up Challenge stwarza zatem okazję do nawiązania kontaktów biznesowych, mogących zadecydować o przyszłym sukcesie autorów innowacyjnych rozwiązań.

Członkami ABSL jest niemal 200 firm, które średniorocznie tworzą kilkanaście tysięcy nowych miejsc pracy, wśród nich takie marki  jak Accenture, Citi, Goldman Sachs, Google, Hewlett Packard Enterprise, IBM, J.P. Morgan, Infosys, Procter&Gamble, Shell, UBS czy Xerox. 

Źródło: EvryplaceABSL