Startup Magazine

Artykuły

Kolejny rekord infoShare. Konferencja przyciągnęła do Gdańska ponad 6 tysięcy uczestników

Ponad 6 tysięcy uczestników z 55 krajów, ponad 250 startupów i aż 202 ekspertów z całego świata, którzy w trakcie dwóch dni wydarzenia dzielili się swoją wiedzą na 7 scenach konferencji. Po raz dwunasty organizatorzy udowodnili, że infoShare zasługuje na miano największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej.

Infoshare

Infoshare

Organizowanie w Polsce wydarzeń na skalę europejską jest możliwe. Potwierdza to obecność na konferencji międzynarodowych ekspertów oraz startupów, które aby wziąć udział w Startup Contest, przyjechały do Gdańska z całej Europy. Rok temu marzyliśmy o tym, żeby kolejna edycja infoShare była zorganizowana z jeszcze większym rozmachem i to się udało.

- PODSUMOWUJE GRZEGORZ BOROWSKI, CEO FUNDACJI INFOSHARE.

----------------
O infoShare
Największa  konferencja technologiczna i  startupowa w Środkowo-Wschodniej Europie. Stawia na technologię, rozwój  i społeczność. Co roku pasja  organizatorów łączy tysiące ludzi  szukających platformy do zdobywania  wiedzy, networkingu i rozwoju.  Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy,  menedżerowie oraz liderzy  innowacji, marketerzy i media spotykają się na  konferencji infoShare,  aby odkrywać świat technologii. Tu każdy  uczestnik znajdzie dla siebie  przestrzeń i warunki, by współtworzyć  społeczność dla swoich innowacji.  Let’s grow with technology!