Startup Magazine

Artykuły

Posts in Inkubatory i akceleratory
Poland Prize - polski Rząd wspiera zagraniczne start-upy

Program Poland Prize, to ruch polskiego Rządu mający na celu wspieranie start-upów chcących rozwijać się w Polsce. Wsparcie ma być dostępne na każdym etapie rozwoju, czyli od inkubacji, przez rozwój i otwarcie się na zagraniczne rynki.

Read More
Neuro Device zwycięzcą trzeciej edycji konkursu Chivas Venture dla start-upów.

Start-up Neuro Device został zwycięzcą trzeciej edycji konkursu Chivas Venture, a wybierało jury w składzie Mariusz Czerkawski, Agnieszka Maciejowska, Marian Owerko, Eric Benoist. Galę uświetnił swoją obecnością Javier Bardem.

Read More
"Testowa drużyna" zdobyła tytuł Vatmanów i 150 000 zł w konkursie MiFinTech

Testowa drużyna zdobyła tytuł Vatmanów i 150 000 zł w konkursie MiFinTech organizowanym przez Ministerstwo Finansów, Krajową Administrację Skarbową oraz spółkę Aplikacje Krytyczne.

Read More
StethoMe – elektroniczny stetoskop do zastosowań domowych

Polsko-izraelski fundusz TDJ Pitango Ventures kwotą 1,5 miliona dolarów wsparł poznański start-up StethoMe, który tworzy technologię inteligentnego, elektronicznego stetoskopu.

Read More
Szopi.pl zyska wsparcie Google w ramach Launchpad Accelerator

W maju pisałem o ciekawym startupie dostarczającym do domu zakupy ze aptek i sklepów, które nie oferują sprzedaży przez internet. Obecnie Szopi.pl, jako jedyna firma z Polski, została wybrana do dofinansowania przez googlwe w ramach Launchpad Accelerator.

Read More