Startup Magazine

Artykuły

Rozwiń skrzydła ze Startup Program

Czujesz, że robisz świetny biznes, ale chcesz czegoś więcej? Nie wiesz, w który kierunku podążać i w co warto zainwestować? Masz teraz doskonałą okazję rozwinąć swój startup! Zgłoś się do bezpłatnego Startup Program. Zapisy trwają tylko do 28 lutego.

Startup Program 2018_Innovation_1.JPG

To już 5 edycja Startup Program, inicjatywy mającej na celu wsparcie młodych przedsiębiorców, którzy odważyli się wprowadzić w życie swoje pomysły na biznes. Dzięki programowi mogą skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na tworzeniu i ulepszaniu własnego produktu. Startup Program to przede wszystkim bezcenna wiedza i możliwość spotkania najlepszych ekspertów z branży oraz szansa na zaprezentowanie swojego biznesu przed potencjalnymi inwestorami i klientami.

Jak działa program?

Chętni wypełniają formularz online na stronie: www.startup.sar.org.pl. Następnie jury wybiera TOP 10 Startupów, którzy przez cały miesiąc będą wspierani przez indywidualnych mentorów.

Eksperci będą odpowiadać na wszystkie pytania, udzielać konsultacji i przygotują do pitchy – prezentacji przed jury.

Startup Program 2018_Innovation_2.JPG

Kolejnym krokiem programu jest całodniowe szkolenie, podczas którego uczestnicy poznają tajniki budowy marki, komunikacji w social mediach i wezmą udział w spotkaniach ze spełnionymi startupowcami. Finałem mentoringu i szkolenia jest prezentacja przed jury, które wybierze najlepszy Startup.

Startup Program 2018_Innovation_3.JPG

Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci wyjazdu na międzynarodową konferencję Web Summit 2019. Ogłoszenie wyników odbędzie się na Konferencji Innovation 2019, w czasie której cała 10 uczestników będzie mogła wystawić swój stand i spotkać klientów.

Zgłoszenia do programu trwają tylko do 28 lutego, przez formularz: www.startup.sar.org.pl.

Udział w Startup Program jest całkowicie bezpłatny, na każdym etapie.

Organizator: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR
Sponsorzy: Publicis Media, Orange Polska
Partnerzy: SpeedUp Group, Innovation, Fundacja „Twój Startup”, Life on Mars, WebTalk, European Business Alliance Forum, Geek Girls Carrots, MU Interactive
Media: Startup Academy, Mam Startup, Nowy Marketing, StartUp Magazine, Lookreatywni.pl