Startup Magazine

Kontakt

Przywitaj się. Albo napisz, jak możemy Ci pomóc.

O nas

Niezależny magazyn startupowy dostarczający informacji w zakresie e-biznesu, nowych technologii, zakładania i rozwoju własnej firmy, finansowania inwestycji, pozyskiwania kapitału na swój startup oraz partnerów biznesowych. Misją czasopisma StartUp Magazine jest wspieranie polskich przedsiębiorców, doradzanie i wskazywanie nowych kierunków oraz obszarów działania. Tytuł wydawany jest od 2012 roku. 

Założycielem StartUp Magazine jest Piotr Olejniczak, który prowadził magazyn przez 10 wydań. Kolejnymi redaktorami naczelnymi pisma byli Rafał Tomański, Rafał Skórski, a obecnie jest nim Grzegorz Kubera.

Dane firmy:

Colorful Media
ul. Lednicka 23
60-413 Poznań
NIP 781 173 49 69
tel. 61 833 63 28
startup@colorfulmedia.pl
www.colorfulmedia.pl

Prenumerata:
prenumerata@colorfulmedia.pl

Reklama:
reklama@colorfulmedia.pl


Redakcja

Redaktor naczelny
Grzegorz Kubera
grzegorz.kubera@startupmagazine.pl

Zespół
Piotr Olejniczak,
Marcin Matuzik,
Jan Morawski,
Sebastian Klimczuk,
Jacek Kawik,
Marek Dobreszewski,
Paweł Wieruszka,
Dariusz Kaufman

Skład/DTP
Sławomir Kinal

Reklama
Katarzyna Górka
tel. 61 833 30 03
katarzyna@colorfulmedia.pl

 

Zobacz nasz profil na Facebooku. Możesz też skontaktować się z redakcją: redakcja@startupmagazine.pl