Startup Magazine

Kup prenumeratę

Kup roczną prenumeratę StartUp Magazine

Kup roczną prenumeratę StartUp Magazine ze zniżką i dostępem do archiwum ze wszystkimi numerami w PDF (łącznie 25 wydań!). Teraz nawet za 99 zł!

Tylko w lipcu 109,90 zł zamiast 119,40zł. A jeśli zostawisz adres e-mail (spójrz na sam dół strony!), otrzymasz jeszcze 10% zniżki i będziesz mógł złożyć zamówienie za 99 zł!

Prenumerata StartUp Magazine

 

StartUp Magazine

aktualne wydanie czerwiec-sierpień 2017

 

StartUp Magazine – kwartalnik, który zapewnia wszystko, co potrzebne, aby lepiej rozwijać Twoją firmę. Będziesz wiedział, co się sprawdza, a czego lepiej unikać. 

Na co możesz liczyć, wybierając StartUp Magazine:

  • Artykuły, raporty i recenzje, po lekturze których będziesz mógł przystąpić do działania. Stawiamy tylko na praktyczne treści!

  • Porady i najlepsze praktyki na temat tego, gdzie i jak robić biznes, skąd brać i jak utrzymywać klientów

  • Opinie przedsiębiorców, praktyków biznesu, ekonomistów i specjalistów z marketingu i sprzedaż

 

Kup prenumeratę jeszcze w lipcu, a dodatkowo otrzymasz:

Dostęp do archiwum wszystkich dotychczasowych wydań StartUp Magazine (łącznie 25 wydań). Wszystkie w PDF i do pobrania na Twój dysk.

 

Dla pierwszych 5 osób mamy jeszcze coś ekstra! Pośpiesz się i złóż zamówienie teraz, a otrzymasz od nas książkę „Prawo dla startupu”, abyś mógł stworzyć jednorożca w zgodzie z przepisami! :)


A może chcesz jeszcze dodatkową zniżkę 10%? :-)

Podaj adres e-mail, aby otrzymać zniżkę 10% i dodatkowy bonus –  ebooka „Jak stworzyć model biznesowy” opracowanego przez Grzegorza Kubera, redaktora naczelnego StartUp Magazine i autora bestsellera „Stwórz jednorożca. Od idei po startup wart miliony”. Kup prenumeratę za 99 zł!

(*) Na adres e-mail możemy wysyłać w przyszłości oferty z tematyki startupowej, które być może Cię zainteresują.
Nie obawiaj się, nie wysyłamy takich ofert zbyt często! ;-)