Startup Magazine

Polityka prywatności

Polityka prywatności

I. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności (dalej Serwis) określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez użytkowników w związku z korzystaniem z serwisu internetowego w domenie http://kiosk.colorfulmedia.pl oraz http://www.startupmag.pl. Colorful Media s.c., właściciel serwisu internetowego http://kiosk.colorfulmedia.pl i http://www.startupmag.pl, zobowiązuje się do należytej ochrony danych dotyczących Użytkowników odwiedzających serwis.

II. Dostęp do Danych Osobowych i ich korekta

Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chce korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzy sobie pozostawienia swoich danych osobowych to ma do tego prawo, ma także możliwość ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu. 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych bądź w przypadku wystąpienia błędnych lub niekompletnych zapisów tych danych, użytkownik powinien skontaktować się z firmą przy wykorzystaniu danych kontaktowych widniejących na Stronie.

Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim. Nie przechowujemy również danych poufnych jak numery kart kredytowych czy danych dostępu do konta bankowego.

III. Google Analytics

Nasz Serwis korzysta z Google Analytics, jednak zebrane informacje mają wyłącznie charakter statystyczny i służą jedynie do ulepszania strony http://kiosk.colorfulmedia.pl, http://www.startupmag.pl i dopasowywaniu do Państwa oczekiwań.

  • Adresy IP osób odwiedzających niniejszą stronę nie są przetwarzane.

  • Nie udostępniamy posiadanych danych o Użytkownikach odwiedzających stronę http://kiosk.colorfulmedia.pl i http://www.startupmag.pl podmiotom trzecim z wyłączeniem sytuacji, iż o przedmiotowe dane zwróci się sąd lub uprawniony do tego organ administracji publicznej


W razie zmiany polityki prywatności, stosowne informacje o tym fakcie zastaną zamieszczone na tej stronie.